MCHJga aktivlar va kredit portfelini oshirishga, shuningdek, sof foiz marjasi
darajasini pasaytirishga alohida e’tibor qaratishni tavsiya etadi. Ular
rentabellikning yanada oshishini va tashkilotning bozordagi mavqeini
yaxshilashni kutishmoqsa.
Shunday qilib, Agat kredit (“MICROFIN MIKROMOLIYA TASHKILOTI” MCHJ) mikromoliyaviy xizmatlar bozorida yanada rivojlanish uchun o‘sish hamda salohiyatini namoyish qiladi.
Sizlarga ma'lum qilamizki, 2024 yil 26 avgustdan boshlab "MICROFIN" MChJ Mikromoliya tashkiloti o'zining yuridik nomini "agat credit" MChJ Mikromoliya tashkilotiga o'zgartirdi. Shuningdek, tashkilotning yuridik manzili Toshkent shahri, Mirzo Ulug'bek tumani, Buyuk Ipak Yo'li ko'chasi, 127-a uyga o'zgartirildi, bu 26.08.24 yilgi №2904712-sonli Yuridik shaxsning davlat ro'yxatidan o'tkazilganligi to'g'risidagi guvohnomaga muvofiq amalga oshirildi.
Mikromoliya tashkilotlari (keyingi o'rinlarda MMT deb yuritiladi) moliya tizimida muhim rol o'ynaydi, aholining keng qatlamlari, shu jumladan biznes segmenti va xususiy iste'molchilar uchun moliyaviy xizmatlardan foydalanish imkoniyatini beradi.
agat credit quyidagilarni taklif qiladi:
1. Qulay kreditlash shartlari. Minimal hujjatlar to'plami bilan 2 soat ichida kafolatsiz kredit oling.
2. Ishonchli va xavfsiz. Kompaniya shaxsiy ma'lumotlar va mablag'larning xavfsizligini kafolatlaydigan yuqori darajadagi himoyani ta'minlaydi.
3. Individual yondashuv. MMT kreditning moslashuvchan shartlarini va biznesning xususiyatlarini va mijozning istaklarini inobatga olgan holda moslashtirilgan to'lov jadvalini taklif qiladi.
MMT agat credit 2018 yilda O'zbekiston Respublikasi Markaziy banki tomonidan ro'yxatdan o'tkazildi va 6 yil davomida barchaga, ayniqsa kimki ehtiyoj sezsa, moliyaviy resurslardan foydalanishi mumkinligi bizning asosiy qadriyatimizga aylandi.
Maqsadimiz – insonlarga o‘zlarining moliyaviy ehtiyojlarini ortiqcha stresslarsiz va moliyaviy qiyinchiliklarsiz amalga oshirishda yordam berish. Kompaniya 5 000 ta mijozga va 70 dan ortiq xodimga ega. Xodimlar har kuni foydalanuvchilar uchu sifatli xizmat ko‘rsatish yaratilishini ta’minlaydilar.
agat credit mijozlari uchun kompaniya nomi va rekvizitlarining o'zgarishi qayta tashkil etish hisoblanmasligini bilish muhimdir. agat credit yuridik manzili va nomi o'zgartirilgunga qadar qabul qilingan barcha huquq va majburiyatlarini davom ettiradi hamda yangi yuridik manzil va nom ostida hech qanday shartnomalarni o'zgartirish, bekor qilish yoki qayta rasmiylashtirish, yoki ilgari rasmiylashtirilgan huquqni tasdiqlovchi hujjatlarni o'zgartirish zaruriyatisiz faoliyatini davom ettiradi. Biroq, to‘lovlarni va so‘rovlarni to‘g‘ri rasmiylashtirish uchun Click, Payme, Uzum va boshqa to‘lov tizimlarida yangilangan rekvizitlar va kompaniya nomidan foydalanish zarur.
Barcha qiziqtirgan savollar bilan 1420 yoki (71) 205-80-20 raqamlariga qo'ng'iroq qiling. Shuningdek, barcha so'nggi yangiliklardan xabardor bo'lish uchun ijtimoiy tarmoqlarda bizga obuna bo'ling!