Yillik 29% daromad oling — oson, qulay, vositachilik to‘lovisiz!
2025-yil 12-martda O‘zbekiston Respublikasi Istiqbolli loyihalar milliy agentligi va "AGAT CREDIT" MFO MCHJ Kuzatuv kengashi a’zolari tomonidan mikrokredit tashkilotining obligatsiyalarini chiqarish to‘g‘risida qaror qabul qilindi.
Biz sizga kapitalingizni qulay shartlar va barqaror daromad bilan ko‘paytirishning ishonchli usulini taklif qilamiz. Agat Credit bilan sarmoya kiritib, qulay shartlarda barqaror daromad olasiz! Omonatchilarning qulay foiz stavkasi, muntazam to‘lovlar va mablag‘larni joylashtirishning moslashuvchan shartlaridan foydalanish imkoniyati mavjud.
Bizni tanlash sabablari:
✔️ Xavfsizlik va ishonchlilik kafolati.
✔️ Belgilangan daromadlilik — yillik 29%.
✔️ Shaffof shartlar — yashirin vositachilik to‘lovlari va murakkab mexanizmlar yo‘q.
✔️ Jamg‘arilgan mablag‘larni har oyda yechib olish imkoniyati.
✔️ Mablag‘larni kiritish va yechib olish uchun 0% vositachilik to‘lovi — hammasi shaffof va halol.
Agat Credit investorlar uchun yangi istiqbollarni ochib, sarmoyalarning ishonchliligi va barqaror daromadni ta’minlaydi.

Получайте 29% годовых – просто, удобно, без комиссий!
12 марта 2025 г. Национальным агентством перспективных проектов РУз и членами Наблюдательного совета ООО МФО "AGAT CREDIT" было выпущено решение о выпуске облигаций микрофинансовой организации.
Мы предлагаем надежный способ приумножить ваш капитал с выгодными условиями и стабильным доходом. Инвестируя с agat credit, вы получаете стабильный доход на выгодных условиях! Вкладчики могут воспользоваться выгодной процентной ставкой, регулярными выплатами и гибкими условиями размещения средств.
Причины выбрать нас:
✔️ Гарантия безопасности и надёжности.
✔️ Фиксированная доходность – 29% годовых.
✔️ Прозрачные условия – отсутствие скрытых комиссий и сложных механизмов.
✔️ Ежемесячное пополнение процентов на карту
✔️ 0% комиссии на ввод и вывод средств – всё прозрачно и честно.
agat credit открывает новые перспективы для инвесторов, обеспечивая надёжность вложений и стабильный доход.